Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Interní ambulance

Služby

Poskytujeme léčebně preventivní a diagnostickou péči v oboru interní medicína.

Máme nejmodernější přístrojové vybavení, které stále doplňujeme tak, abychom byli schopni mnohá vyšetření provést přímo v ordinaci. Naprostou samozřejmostí je EKG, BPTru pro opakované měření krevního tlaku, tlakový Holter pro 24hodinovou monitoraci krevního tlaku doma. Přístroje k vyšetření CRP, INR (Quicku), cukru, glykovaného hemoglobinu, D-dimerů, troponinu, NT-pro-BNP, přístrojové stanovení okultního krvácení s výsledkem během několika minut. Od roku 2021 u nás vyhledáváme u rizikových pacientů ischemickou chorobu dolních končetin metodou ABI (měření a porovnání tlaků na horních a dolních končetinách).

Ordinace Skymed

Odběry krve provádíme přímo u nás nebo v odběrové místnosti v naší budově. Pro ty, kteří dojít (ze zdravotních důvodů) nemohou, zajistíme odběr cestou domácí péče. I tato služba je samozřejmě zcela bezplatná. Běžné laboratorní výsledky jsou dostupné týž den.

Počínaje rokem 2022 nabízíme na našem pracovišti stacionář k podávání infúzí nemocným, kteří zvládnou nemoc a tuto léčbu ambulantně. Jde například o bronchodilatační infúze u dekompenzovaného astmatu bronchiale, rehydratační infúze u průjmovitých onemocnění aj.

Ordinace Skymed

SPOLUPRACUJEME SE ZDRAVOTNÍMI POJIŠŤOVNAMI

zps
zpmv
ozp
vzp
vojenska

PROVOZNÍ DOBA

Interní ambulance MUDr. Markéta Dyrhonová, Ph.D.

Pondělí - pátek

podle potřeby

Ordinace Skymed